امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پنل خورشیدی LG مونو کریستال در دو نوع MONOX2 , NEON2 , برای دریافت قیمت و فروش پنل خورشیدی ال جی با ما تماس بگیرید.

 

 پنل خورشیدی ال جی - LG Solar Panel

پنل خورشیدی ال جی

 

 

پنل خورشیدی ال جی 300 وات سری مونو ایکس پلاس - LG MonoX2 300w solar panel


 

 پنل خورشیدی lg 280w  پنل خورشیدی lg 280w

  300 وات

  31/7 ولت

  9/47 آمپر

  17/5% بازدهی

  ابعاد : 40×1016×1686 میلیمتر

  وزن : 18 کیلوگرم

  مدل : LG300S1C-A5

 

 پنل خورشیدی ال جی 325 وات سری نئون 2 - LG Neon2 325w solar panel


 پنل خورشیدی lg 310w

 پنل خورشیدی lg 310w

پنل خورشیدی lg neon 2

  325وات

  33/3 ولت

  9/77 آمپر

  19% بازدهی

  ابعاد : 40×1016×1686 میلیمتر

  وزن : 18 کیلوگرم

  مدل : LG325N1C-A5

 

 


پنل خورشیدی ال جی مونو کریستال در دو نوع نئون 2 و مونوایکس 2

پنل خورشیدی LG MONOX 2 مونوکریستال 300 و 360 وات

پنل خورشیدی LG NEON 2 مونوکریستال 325 وات

 

 

درباره پنل خورشیدی ال جی
امروزه جهان نیازمند به انرژی های تجدیدپذیر است و شرکت ال جی سولار با پیشرفت های خود در انرژی خورشیدی راه حل های صحیح برای محیط زیست را برای یک سیاره سالم و امن تر ارائه می کند. با استفاده از تکنولوژی پیشرفته توسط ال جی ما اماده هستیم که جهان را به محیطی خورشیدی بیشتر تبدیل کنیم. نام تجاری ال جی با احترام و محبوبیت در سراسر جهان از طریق تعهد قوی به اصول و پیگیری بی قید و شرط محصولات با کیفیت به دست آمده است. LG محصولات خود را با 25 سال گارانتی محصول و عملکردی که حداقل 25% از قدرت را با 86% الی 88% بازدهی حفظ می کند. هدف ال جی این است که به مشتریان کمک کند تا مزایای بسیاری از انرژی خورشیدی را تجربه کنند. با توجه به دانشمندان پیشرو , مهندسین , طراحان و کارشناسان تولید ما محصولات خورشیدی را توسعه داده ایم. ال جی استانداردهای سختگیرانه را به تهیه مواد اولیه اعمال می کند , صرفا هدف قرار دادن محصولاتی است که تحت تجزیه و تحلیل فنی و آزمایشات آزمایشگاهی قرار گرفته اند.

 

پنل خورشیدی چیست ؟
پنل خورشیدی یا ماژول خورشیدی از انرژی نور (فوتون) از خورشیدی برای تولید برق از طریق اثر فتوولتائیک استفاده می کنند. اکثر پنل های خورشیدی از سلول سیلیکونی بلوری از سلول های نازک استفاده میکنند. عضو ساختاری یک ماژول می تواند لایه بالا یا لایه پشت باشند و سلول ها نیز باید از آسیب های مکانیکی و رطوبت محافظت شوند. اکثر پنل های خورشیدی سفت و محکم هستند و برخی انعطاف پذیر می باشند. در پنل های خورشیدی سلول ها به صورت سری و موازی به یکدیگر وصل می شوند تا ولتاژ و آمپر مورد نظر را تامین کنند و در یک قاب آلومینیوم هستند و در آخر در پشت پنل در یک جعبه به دو سیم منفی و مثبت تقسیم می شود و اکثر پنل های خورشیدی از یک نوع کانکتور MC4 استفاده می کنندو اتصالات مقاوم در برابر آب و هوا می باشند.
پنل های خورشیدی به سه دسته تقسیم می شوند :
1- مونوکریستال : پانل های خورشیدی مونوکریستال Monocrystalline به طور کلی به عنوان یک محصول برتر مورد نظر است. مزایای اصلی پنل خورشیدی مونوکریستال عبارتند از راندمان بالا و زیبایی شناسی ظریف. برای ساخت سلول خورشیدی برای پانل های خورشیدی تک سلولی , سیلیکون به میله تبدیل شده و به ورقه های نازک بردیه می شود تا نشان دهد که سیلیکون مورد استفاده از سیلیکون تک کریستال است , الکترو نهایی که جریان الکتریکی تولید می کنند مکان بیشتری برای حرکت دارند که در نتیجه کارآمد تر از همتای خود پلی کریستال است.
2- پلی کریستال : پانل های خورشیدی پلی کریستال عموما دارای کارآیی کمتری نسبت به پانل های مونوکریستال هستند اما مزیت آنها قیمت پایین تر است. علاوه بر این این پنل های خورشیدی پلی کریستال به جای رنگ سیاه و سفید از سلول های تک بلوری رنگ آبی دارند. پنل های خورشیدی پلی کریستال نیز از سیلیکون ساخته شده اند اما به جای استفاده از یک کریستال تک سیلیکون از یک کریستال چند سیلیکون استفاده می کنند و آنها را با هم مخلوط می کنند تا ویفر های پنل را تشکیل دهند. پنل های خورشیدی پلی کریستال همان پنل های چند کریستاله یا سیلیکون کریستال هستند. از آنجا که در هر سلول کریستالهای زیادی وجود دارد برای حرکت الکترونها آزادی کمتری وجود دارد.
3- تین فیلم : پانل های خورشیدی تین فیلم (فیلم نازک) از یک یا چند لایه نازک از مواد فتوولتائیک تشکیل شده است که بر روی یک بستر قرار می گیرند. این لایه های نازک با چندین لایه جذب نور می توانند بیش از 300 برابر کوچکتر از پنل های خورشیدی سیلیکونی باشند. در این نوع پنل ها معمولا ولتاژ بیشتری نسبت به آمپر تولد می شود. این نوع از پنل ها برای استفاده در نماهای ساختمان ها کاربرد بیشتری دارند.

 

 پنل خورشیدی ال جی

نحوه خارج شدن آب باران و برف از روی پنل خورشیدی ال جی

پنل خورشیدی ال جی دارای 4 شکاف مویرگی در چهار گوشه جلو صفحه خورشیدی و 12 عدد سوراخ در پشت پنل خورشیدی برای تخلیه آب باران و برف دارد.

 

 پنل خورشیدی ال جی

فریم پنل خورشیدی ال جی سری MONOX2 , NEON2

فریم پنل خورشیدی ال جی طوری طراحی شده است که وزن از جلو (برف و ...) 6000 پاسکال و فشار از پشت (باد و ...) 5400 پاسکال تحمل می کند.

 

پنل خورشیدی , پنل خورشیدی ال جی , پنل خورشیدی الجی , پنل خورشیدی lg , صفحه خورشیدی , صفحه فتوولتاییک , صفحه فتوولتائیک , قیمت پنل خورشیدی , فروش پنل خورشیدی , محصولات خورشیدی , سیستم خورشیدی , تجهیزات نیروگاه خورشیدی , پانل خورشیدی , پنل خورشیدی 300 وات , پنل خورشیدی 325 وات , پنل خورشیدی monox2 , پنل خوروشیدی neon2 , فروشگاه انرژی خورشیدی , نمایندگی پنل خورشیدی ال جی , شرکت پنل خورشیدی lg , نصب پنل خورشیدی , سولار پنل , پنل خورشیدی پلی کریستال , پنل خورشیدی مونوکریستال
    طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار

     تمامی حقوق این وب سایت برای اروین سولار محفوظ می باشد.